GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 4228265
nr 422 8265
Vaser
1 par, Porslin, höjd: 28 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 augusti 2006
Vaser
nr 422 8265
Vaser
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.300 kr |
måndag 14 augusti 2006 |